Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada beyaz araba görmek

Rüyada beyaz araba görmek

Değerli okurumdan gelen;

Bi ruyam daha var ruyamda evden cıkıyorum eşimle komşumda yanımda ve gunlerdende pazar bayaz bir arabaya biniyoruz komşumuzada senide bırakalım diyorum biniyoruz eşim suruyor arabayı hastaneye gidiyoruz ne anlama geliyor

Sıkıntıdan  kurtulacaksınız. Siz ve çevrenizde size destek olan eş, konu komşunuz da sizin canınızı sıkan şeylerden biran önce kurtulmanız için destek olacak.

Rüyada beyaz araba güzeldir. Kuvvet, güç ve esenliktir. Aydınlık günlerin geleceğinin habercisidir. Bir yerden destek göreceksiniz. Yaşanılan sıkıntılı bunalımlı günlerden çevrenizdeki insanların desteğiyle kurtulacaksınız. Sevilen bir kimse olduğunuzu da simgeler aynı zamanda.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.