Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kayınvalide Görmenin Anlamı
kayınvalide

Rüyada Kayınvalide Görmenin Anlamı

Bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin herhangi bir hastalığı var ise, maddi yada manevi olarak sıkıntıda ise, bu durumundan tez zamanda kurtulacağına işaret eder. Bir çok şekilde yorumlanan bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin yakın çevresi eşi dostundan bir iyilik göreceğine de yorulur. İş hayatıyla alakalı bir yakınından destek göreceği fakat bunun için o kişi yada kişilere yakın olması onlarla vakit geçirmesi rüya sahibinin lehine olacaktır. Bazı yorumculara göre çevresinde kendisine faydası olmayan boş konuşan vaktini boşa harcadığı kişilerin olduğuna yorulur.

Rüya sahibinin kendisine faydası olan, kıymetli kimselerin olduğu ancak onlara vakit harcamak yerine kendisine zararı dokunan vaktini boşa harcadığı insanların var olduğunun ve onlarla vakit geçirdiğinin işaretidir. Rüya sahibinin rüyasında kaynanasını görmesi, çoğu zaman da iyi şeylerden uzaklaşmaya bazı sorunlar yaşamaya hastalık geçirmeye dalalet eder.

Rüyada Kaynanayla Kavga Etmek

Güzel olayların olacağı, dertlerden kurtulunacağı, borçların yakın zamanda ödeneceği ve refaha erişileceğinin habercisidir. Mutluluk huzur çok yakında kişiyi bulacaktır.

Rüyada Kayın peder Görmek

Bu rüya çok hoş bir haberci değildir. Kavga, kargaşa, can sıkıcı durumların habercisidir. Kişi rüyasında kayın pederini görürse, işleri rast gitmez, bazı sorunlar yaşar, hastaysa iyileşmesi zaman alır. Maddi olarak da bazı sorunların yaşanacağının işaretidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.