Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Patlıcan Görmenin Anlamı

Rüyada Patlıcan Görmenin Anlamı

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek, rüya sahibinin itibar sahibi işinde başarılı bir kimse olduğuna işaret eder. Çalışma hayatında değişik ve ileri görüşlülüğüyle hayata güzel fikirler getiren kişiye yorulur. Bunun yanı sıra çevresindeki iyi niyetli olarak gördüğü kimseler hakkında, yanıldığını görmesine sebep olacak bazı olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Vizyon sahibi kişi olarak da anılan kişidir rüya sahibi.

Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek

Kişinin, iş hayatında bir değişiklik yapacağı, yasal olarak izinler alacağına yorulur. Bunun yanı sıra, bazı can sıkıcı haberler alıp, sonrasında bir süre keyifsiz günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Kızarmış Patlıcan Görmek

Pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin rüyasında kızarmış patlıcan görmesi, kendisini üzecek olaylar yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Patlıcan Topladığını Görmek

Kıvrak zekasıyla iş hayatında çığır açacak kişiye yorulur. Rüya sahibinin tarladan patlıcan topladığını görmesi, iş hayatındaki başarılarının her geçen gün daha da artacağına yorulur.

Rüyada Mor Patlıcan Görmek

İş hayatında çok fazla rakibinin olacağı, başarılarının kıskanılacağı fakat kimsenin onun önünü kapatamayacağı anlamına gelir. Aldığı kararlar neticesinde en başarılı çalışan olarak günden güne iş hayatında mevki terfisi alacaktır. Yükselebilindiği kadar yükselecektir. Takdir edilen kişilerden olacaktır.

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.