Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Gemi Görmek, Rüyada Gemide Olduğunu Görmek Ne Demek?
rüyada gemi görmek,gemi görmek

Rüyada Gemi Görmek, Rüyada Gemide Olduğunu Görmek Ne Demek?

Değerli okurumun rüyası;

Hayırlara vesile olması dileğiyle…

Rüyamda suyu berrak açık denizde kendimi büyük bir gemide gördüm , başka bir gemi daha vardı ama o gemi batırılıyordu. Gemi batarken suyun altında ileri geri hareket ediyordu benim olduğum gemiye çarpacak sandım bir ara ama çarpmadı ,deniz suyu çok temiz berrak olduğu için yukarıdan suyun içi görünüyordu.

Rüyada Gemi Görmek, Rüyada Gemide Olduğunu Görmek

Rüyada gemi görmek oldukça değerlidir. Gemi ihtişamlı bir gereçtir. Bu da şunu gösterir: Sağlam, güçlü, kuvvetli, dik duruşlu, olumsuzluklardan kolay kolay etkilenmeyen, kendisine zarar gösterilemeyecek kişi demektir. Rüyada görülen gemi uçsuz bucaksız hayallerin, isteklerin, dileklerin varlığının habercisidir. Bu durum rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel şeylerin olacağının işaretidir.
Bazen de görülen bu rüya dini bütün, inancı olan, dayanağı insandan çok yaradan olan kişilerin gördüğü rüyadır. Bazen kimsesiz olduğunu düşünür insan, güç bulacağı bir dayanak arar işte tam da böyle durumlarda bu rüya görülür. İnancı yüksek tutup bazen kurulan hayallerin gerçekleşeceğine inanmak lazım.
Rüyada gemi görmek aynı zamanda hastalıklardan kurtulmaya, edinilen tövbelere işaret eder.
Değerli okurum kendinizi uçsuz bucaksız berrak bir denizde gemide görmeniz o kadar değerli ki! Bu sizin gönlü güzel, iyi huylu iyi kalpli bir kimse olduğunuzu gösterir. İnancı olan, dürüst bir kimse olduğunuzu da gösterir Aynı zamanda çevrenizdeki insanlara çok güvenmeyen, başkalarından beklentisi olmayan bir kimse olduğunuzun işaretidir. Hayata dair bazı istekleriniz beklentileriniz var zor değil, gerçekleşmeyecekte değil, fakat atılımda bulunmanızın zamanı gelmiş ve bu zaman şuan… Korkmadan cesaretle isteklerinize ulaşmak için adım atın derim. Çünkü şuanda destekleyenleriniz de olacak.
Bir iş atılımınız olacaksa eğer, bunun da üstesinden geleceksiniz. Hayırlı kazançlarınız olacaktır. Bol getirisi olan karlı işler yapacaksınız.gemi
Rüyada geminin sallanması; rüyada geminin sallandığını görmek, bazı ufak tefek can sıkıcı olayların habercisidir.Sizin yada sevdiklerinizin hakkında ileri geri bazı konuşmaların olacağının işaretidir. Bunlar asılsız olacak tabiiki… Belki yüzünüze belki arkanızdan konuşmalar yapılacak ama kulağınıza gelecek.Bu durumdan etkilenmeyeceksiniz sadece biraz can sıkıcı olacak. Allah’a havale etmeniz en güzel davranış olacaktır.
Sevgilerimle…
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.