Değerli takipçimin rüyası;

Merhaba ben ruyamda hastaneye gidiyorum eşimle ve tanıdıgım bir bayan hemşire beni muayene ediyor ve 50günlük hamile oldugumu diyor cok saşırıyorum ve cok mutlu oldum ne anlama geliyor yorumlarınızı bekliyorum.
Beklenen birşeylerin varlığına işaret eder. Dilediğiniz ne varsa bu biraz zaman alacak. Çok düşünmeden bazı şeyleri akışına bırakmanız sizi içinde bulunduğunuz durumdan daha iyi hale getirecektir. Rüyada hemşire görmek güzeldir. Kişilik tanımlaması gibidir. Sizin ve etrafınızdaki kişilerin sevecen, yardım sever şefkatli olduğunuza yorulur. Sizin yanlışlarınız olsa dair bunları kapatan insanların varlığına yorulur. Aynı zamanda kişinin çalışkanlığının göstergesidir. Çift sayı görmek de hayırlıdır.

Hamilelik haberi almanız bazen iyi bazen hayırsız sayılır. Size yakın zamanda haksızlık yapılabileceğine dikkatli olmanıza işaret eder. Hastanede olduğunuzu görmeniz ise, yapılmış olan bazı hataların affolacağına yorulur.
Sevgilerimle
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.