Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Uçak Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyada Uçak Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyada uçak görmek, rüya sahibinin iş hayatında güzel makamlara erişeceğine işaret eder. Rüyada görülen uçak demir bir malzemeden imal edildiği için kuvvet anlamına da gelmektedir. Uçak güç, kuvvet, mevki, makam anlamında rüyayı gören kişinin bu özelliklerle donanacağı anlamı da taşımaktadır. Rüyada görülen uçak, güzel sevindirici haberler alınacağı anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre rüyada uçak gören kişi, hayatında bazı kararları almaktan kaçmaya çalışan biri olarak da yorumlamaktadırlar.

Eğer rüyada uçak hava alanında görülmüş ise, rüya sahibi mevcuttaki işi yada okulu ile ilgili yükseliş gösterecektir. Bu yükselişi yüksek mevkide olan bir kişiden destek alarak yapacaktır.

Rüyada uçakta yolculuk ettiğini görmek rüya sahibinin korkusuzca yenilikler yapacağı şeklinde de yorumlanır. Kendi isteği ve iradesi doğrultusunda hayatında bir çok değişiklikler yapacak sorunsuz,başarılı, bolluk bereket dolu, rahat bir hayat geçirecektir. Çevresi tarafından da güçlülüğüyle sırt yaslanılabilinecek sağlam karakterli bir insana işaret etmektedir.

Rüyada bindiği uçağın düştüğünü görmek, hayal edilen, istenilen yüksek mertebedeki işe ulaşılmasının yakın zamanda mümkün görünmediği anlamana gelmektedir. aynı zamanda yaşantısında her şeyin ters gideceği, bazı olumsuzluklarla karşılaşılacağı ve bu durumdan çok üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada denize düşen bir uçak gördüyseniz eğer, Rüyayı gören kişinin isteksizce yapmak zorunda olduğu bir iş ile yorumlanmaktadır. İstemese de çevresinin baskısından dolayı bu işe el atması ve bu projeyi gündeme getirmek zorunda kalacaktır. Rüya sahibi bu istemsiz işin içerisinden kendisini soyutlamak için biraz elini çabuk tutmalıdır.

Rüyada uçak patlaması görmek, Rüya sahibinin yapmak istediği bir işi, başarısızlıkla sonuçlandırıp, bu durumdan psikolojik olarak zarar görmesi anlamına gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.