Anasayfa / Genel / Rüyada hacca gittiğini görmek ne demek?

Rüyada hacca gittiğini görmek ne demek?

Rüyada Hacca Gittiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişinin ne kadar hayırlı ve ne kadar hayır işleyen bir kimse olduğunun göstergesidir. Rüyada hacca gitmek hac vazifesini yapmış kadar güzel işlere imza atan, merhametli, güzel yürekli kimseye işaret eder. Aynı zamanda hem ailesi hem kendisi için güzellikler dileyen, neşeli, düzgün ahlaklı inançlı bir kimsedir.

Sadece kendisini değil, ailesini tanıdık tanımadık tüm canlı varlıkları tüm kalbiyle seven kişilerin gördüğü riyadır.

Hayırlı şeyleri olacağının müjdecisidir. Girişilecek olan tüm işlerin güzel sonuçlanacağı, hayırlı olacağına yorulur. Bu rüyayı gören kimse yardım sever, dost canlısıdır. Ailesine düşkün sevgi dolu iyi niyetlidir.

Rüyasında Birini Hacca Gitmiş Olarak Görmek?

Hacca gitmiş olarak birini görmeniz, gördüğünüz kişinin yaşantısıyla kişiliğiyle ve gönlünden geçenlerle alakalı bir haberdir. Bu görülen kişi çok mukaddes bir insandır. Kutsal topraklara gitmiş kadar sevap işlemiş demektir. Gönlü güzel, iyi niyetli, düzgün ahlaklı kimsedir. Hem bu dünyada hem de ahirette güzelliklerle karşılaşacaktır. Kendisinden çok sevdiklerini düşünen koruyan kollayan kanat gerek kimsedir. Aynı zamanda sevgi dolu, neşe dolu, hayat enerjisi dolu gönlü tertemiz kimsedir.

Gönlünden geçen her şey ona hayır getirecektir. Olmasını istediği hayırlı olacak her niyeti duası kabul olacaktır. Çevresindekilere karşı yardım sever tutumu ona her iki cihanda da rahatlık sebebi olacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.