Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sayı Rakam Görmek Ne Demektir?
rüyada sayı rakam görmek
rüyada sayı rakam görmek

Rüyada Sayı Rakam Görmek Ne Demektir?

Rüyada rakam görmek görülen rüyanın bütününü ele alarak değerlendirilmesi gereken rüyalardan dır. Örneğin çift sayı her zaman güzel haberler, bol kazanç, işlerin rast gitmesi olarak değerlendirilir. Tek rakamlarda bunun aksine pek hayırlı gelmez kimseye.  Bir çok kişi uğursuzluk olarak nitelendirir. Kişinin işlerinin rast gitmediği bir dönemde olduğunun işareti sayılmaktadır.

Birde görülen rüyaya şu şekilde bakmak ve buna göre yorumlama yapmak önemlidir. Sadece tek bir sayı görüldüyse eğer çift veya tek oluşuyla değerlendirilmeli. Eğer görülen sayılar birden fazla ve farklıysa şöyle de değerlendirilmeli. Örneğin ilk gördüğünüz rakam 8, sonra 4 ise şansınızın zamanla azalacağı,  önce 4 rakamı daha sonrasında  8 rakamı görürseniz şansınızın artacağı ve hayatınızda olacak şeylerin güzelliğinin işaretidir. Sayının ne olduğu kaç olduğuna takılmamak lazım eğer çift ise güzel günlerin sizi beklediğini düşünebilirsiniz. Tek rakamlar için aynı kanıda olunmasa da her rüya kişiye göre değişkenlik göstereceğinden siz de bıraktığı hissi dikkate almanızda yarar olaraktır. Görülen sayılar büyük ise, yakın zamanda kazancınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınızın ferah bir hayat geçireceğinizin habercisidir. Bunların yanı sıra rüyada sayıların görülmesi genel anlamda iyidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.