Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada Öğretmen Görmek

Öğretmen görmek, rüya sahibinin dost sandığı kişilerin aslında öyle olmadığının göstergesidir. Bu rüya kişinin etrafındaki kişileri gözden geçirmesi gerektiğinin habercisidir. Bazı yorumlara göre bilgisizlik, cahil bir toplum da bulunmayı da ifade eder.

Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek

Kişinin sanata yeteneğinin olduğu, bilgi sahibi ve mevki sahibi olduğunun işaretidir. Rüya sahibi iş hayatında oldukça başarılı ve güzel işlere imza atan bir kimsedir. Bazı konularda sorumluluk alarak, üstlendiği her şey de alnının akıyla güzel sonuçlar elde edecektir. Yaptığı her işte söz sahibi olunacağı, kendisine her konuda danışılacağına işaret eder.

Rüyada öğretmenle konuştuğunu yada ders aldığını gören kimse, toplum içerisinde söz sahibi olacaktır. Gelişime değişime ve yenilikle açık kimseyi işaret eder. Öğrenmesi gereken bir çok şeyin olduğu ve sürekli öğrenme azminde olunduğunu temsili bir rüyadır. Aynı zamanda tecrübe sahibi kimse olunduğunun da kanıtı sayılmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.