Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kız bebek doğuran birini görmek,rüyada dönme dolaba binmek

Rüyada kız bebek doğuran birini görmek,rüyada dönme dolaba binmek

Biliyorum cok ruya göruyorum bu gördugum ruyayıda yorumlarsanız cok mutlu olurum.

ruyamda bi camide bayan dogum yapıyor ve kız bebek oluyor ama bayan dogum yapınca kafayı yiyor deli oluyor ve camiye bende gidiyorum bi yaşlı adam ve bayan camiyi hastaneye cevirdiler diye söyleniyorlar camiye girdim birkac bayan var bebegin yanında ve birisi bebegi emziriyor cocugu dogran bayan ise cocuk parkında donme dolaba binmişti ne anlama geliyor

Öncelikle şunu belirteyim:Rüyda bir kız bebeğin doğduğunu görmek pek hayırlara yorulmaz. Kız kızgın haber demektir. Üzücü bir durumla karşı karşıya kalınacaktır. Cami de olmak güzeldir. Sizin hayırlı bir işe vesile olacağınız anlamına gelir.Rüyada  bayanın aklını kaybetmesini görmek, aileyle akrabalarla ortaklaşa yapmayı planladığınız birşeylerin olduğu ve bun yapılacaklar neticesinde güzel kazançlar elde edileceği anlamına gelir. Sizden beklentileri olanlar var ve siz bu kişilerin beklentilerini gerçekleştirmek için çaba harcayacaksınız. Hayırlı işlere imza atacaksınız. Belki küçük şeyler olacak ama değerli şeyler olacak. Dönme dolapta dönen biri bazı duygusal değişikliklikler yaşayacak. Davranışlarındaki değişikliklerden dolayı çevresindeki kişiler kendisinden uzaklaşacaktır. Rüyada çocuk emzirmek emziren kişi için çok hayırlıdır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.