Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Asker Kıyafeti Giydiğini Görmekaske

Rüyada Asker Kıyafeti Giydiğini Görmekaske

Değerli okurumdan gelen rüya;

Ruyamda üzerime askerlikte giydiğim kıyafeti giymişim caddede yuruyorum sabah erken saatler hava henüz aydınlanmamış ,yol kenarında büyük bir dükkanı açıyorum içeri ofis kısmına girip ekektrik düğmesini ararken içerinin gayet güzel ve sıcak olduğunu gördüm , içeride bir kapı daha açıyorum arka tarafa doğru giderken o tarafta birsuru kadın vardı orada çalışıyorlarmış, aralarından çıkmaya çalışırken hemen bitişikteki cami avlusunda buldum kendimi, canım muz istedi bir dükkanda tezgah üstünde muz gördüm birkaç kilo almak istedim ,yanımda benim emsalim genc bir adam belirdi Bana gizlice 1200,&1300 TL para verdi onu ayrı cebime koydum bu parayla toptan fiyata bütün muzları ucuza alacakmışız, sonrada ben icinden birkaç kilo muzu alıp gerisi o adamın olacakmış boylece bende ucuza almış olacakmışım
Bu ruyanın devamında , kapalı bir yer var orayı acıyorum icerideki fareler kaçıyor gidiyor birde içeride benim tanıdığım beyaz bir güvercin vardı onlarda dısarı çıkı yol kenarında giderken o beyaz guvercini yanında başka turkuaz yeşili gibi koyu renkli başka bir guvervin ile beraber gördüm, birlikte cok iyi anlaşıyorlardı,sonunda eşi oldugu için seviniyordum onlar beni görfü ya kedin yanıma gelir yine deyip yoluma gittim
Sevgili okurum;
Genel anlamda değerlendirirsem rüyanı, bazı sıkıntıların var gibi gözüküyor. Asker kıyafeti giydiğini görmek, oldukça güzeldir. Sana verilen tüm görevleri yerine getiren düzgün ahlaklı kimse olduğun demektir.  Kişilik olarak iyi bir insansın. İnsan seversin. Fakat , sıcak ortam henüz aydınlanmamış hava pek hayırlı değildir. Bu bir takım sorunları işaret eder.

Kadın görmen, laf demektir. Çevrende görüştüğün samimi olduğun kişilerin arkandan konuştuğunun habercisidir. Fare pek hayırlı değildir. birileri senin bazı şeylerine imreniyor, kıskanıyor. İstemeden bazı şeylerine imreniyor özeniyorlar. Bu senin hatan değil tabi ki.
Sonuç olarak sana kötü gözle bakan iç kimse sana zarar veremiyor. Sıkıntıların şuan için ortadan kalacak diyemeyeceğim. Para alman dilediğin bir mevsim meyvesini yiyememen beklentilerinin henüz gerçekleşmediği anlamına gelir.
Allah hayırlara çıkartsın.
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.