Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Arı Görmek Ne Demektir?
rüyada arı sokması görmek
rüyada arı görmek

Rüyada Arı Görmek Ne Demektir?

Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek bir kaç şekilde yorumlanır. Öncelikle arı özelliği açısından çok verimli ve çalışkandır. Yani bu rüyayı gören kişi çalışkan ve verimli bir kimsedir. Boş bir kimse olmadığı anlamına gelir. Avarelik yapmayan insana işarettir. Çevresine sevdiklerine yararı dokunan bir insan olduğunun işaretidir.

Rüya sahibinin arı görmesi, aynı zamanda bereketi işaret eder.Çalışkanlığı, üretkenliği işaret eder. Hayırlara işarettir. Kazancın artması, alın teriyle kazanılan paraya yorulur. Kişi iş ve özel hayatında emek vererek güzel şeyler elde edecektir. Mutlu güzel bir hayat sürecektir.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada arı sokması görmek,bu bazen iyi bazen hayırsız arkadaşa işarettir. Hiç beklemediğiniz bir arkadaşınız yada yakınınızın sizi hayal kırıklığına uğratacağı anlamına da gelir. Çoğu zaman kazancınızın artmasını da temsil eder. Eğer arı sizi soktuğunda canınız yandıysa, hoşunuza gitmeyen canınızı sıkan bir şeyler yaşayacağınız anlamına gelir. Çoğu zamanda arı sokması, kazancınızı emek vererek kazandığınıza helal rızık elde ettiğinize işaret etmektedir.

Rüyada Çiçeklerin Üstünde Arılar Görmek

Kazancınızın artacağı, bereketleneceği anlamına gelir. Gelirinizin ve işinizin devamlılığı demektir. Elde edeceğiniz her geliri hakkıyla harcayacağınız anlamına da gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.