Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek
rüyada temizlik yaptığını görmek

Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek

Rüyada kendisi temizlik yaparken görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında var olan sıkıntılarından kurtulmasına, güzel günlerin onu beklediğine işaret eder. Rüya sahibinin ılımlı, sakin, insanlara yardımı seven ve insanlar tarafından sevilen kişi olduğuna da işaret eder. Kişi bu öz verili duruşundan dolayı hiç bunalmadan huzurlu, ferah bir hayat sürecektir. Biriyle sıkıntı yaşasa dahi içine atar kalp kırmaz zamanla yaşanmamış sayar unutur kötü anıları biriktirmez. Kin tutmaz.

Rüya sahibi kendi evini temizlerken gördüyse, geçim sıkıntısı yaşamayacağı, sağlıklı güzel bir ömür süreceği, yalnız kalmayacağı çevresinde hep onu seven ve onun iyiliğini düşünen insanların var olacağının habercisidir. Başka bir yerde temizlik yaparken gördüyse kendisini, temizlik yaptığı yerdeki yaşanacak sıkıntıların önünün kesileceği, huzur bulunulacağı ve mutlu bir hayat geçireceklerinin işaretcisidir. Eğer rüyada temizlik yaptığınız halde hala her yer pislik içindeyse o hanede bir sıkıntı yaşanacak, üzüntü keder peşinizi bırakmayacaktır.

Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi geçmişte yaptığı hatalarından çok pişmanlık duymaktadır. Bu yaşanılan durumların affı için dua edecek ve yaradan’a yalvaracaktır. Allah Teala affedilenlerden eyleyecektir inşallah.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.