Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada genç bayan görmek, rüyada birine yardım etmek?

Rüyada genç bayan görmek, rüyada birine yardım etmek?

Değerli okurumdan gelen rüya;

Rüyamda dağ başı gibi biryerde bir binadayız, yanımda da genc bir bayan var, onun kim olduğunu bilmiyorum ,ama oradaki insanlar ona kötülük yapacaklarmış yanıma geliyor ve ona yardım etmeye birlikte oradan kaçmaya karar veriyorum, kimse farketmeden , akşam karanlığında oradan beraber koşarak kaçıyoruz , ormanlık alana doğru kaçtığımızı gordum.

Rüyada kaçtığını görmek

Rüyada bir bayana yardım ettiğini görmek

Değerli okurum;
Rüyada dağ görmek güzeldir. Hayırlı mertebelere ulaşılması anlamına gelir. Yaptığınız sevapların, iyiliklerin bir işaretidir.Bina da aynı şekilde iyidir. Bir bayana yardım etmişsiniz, bu sizin iyilik yapan vicdanlı bir kimse olduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda yaptığınız iyiliklerin karşılığını bu dünyada alacaksonız demektir.
Bir yerden kaçmak, sıkıntılardan uzaklaşacağınız anlamına gelir. Sadece kendiniz değil başkalarını da sıkıntıdan kurtaracaksınız.

Ormanlık alan çok güzel geçecek ömür demektir, içinizin ferahlayacağı anlamına da gelmektedir.
Allah hayırlara çıkartsın inşallah,
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.