Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Nohut Görmek

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada görülen nohut, rüyayı gören kişinin iş, aile yaşantısıyla alakalı kişiliğiyle alakalı bir işarettir. Nohut, berekettir. En güzel anlatımı şöyle olsa gerek:

Nohut, pişmekte en zorlanılan yiyecektir bildiğiniz üzere. İşte bu bile rüyada gördüğünüz nohutun sizin kişiliğinizden bir haber verdiğinin sizi tanıttığının yaşantınızdan bir anlam göstergesi olduğunun işaretidir. Rüyayı gören kişi, çetin zor bir hayat sürmüştür, kazancını kolay yollardan kazanmamıştır.

Emeğinin karşılığını alarak her zerresine kadar hak ederek zorluklarla kazanmıştır. Ama kazancı bereketlidir. Aynı zamanda hayırlı bol kazançlı bir iş teklifi alacaktır.

Rüyada Nohut Yemeği Görmek

Bereket, bolluk, kazanç habercisidir. Rüya sahibinin helal rızık kazandığı, kazancını emek vererek kazandığı, kazancının bereketli olduğunun göstergesidir.

Rüyada Çiğ Nohut Görmek

Çiğ nohut görmek, istenilen bir işin olmasının çok zor olduğunun işaretidir. Beklenilen gelirin gelmeyeceği anlamına gelir. Olacağı olmayan bir durumun size bu şekilde gösterilmesidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.