Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bağırmak Bağırdığını Görmek
Rüyada Bağırmak Bağırdığını Görmek
Rüyada Bağırmak Bağırdığını Görmek

Rüyada Bağırmak Bağırdığını Görmek

Rüyada bağırdığını görmek, hoşa gitmeyen bir durumla baş etmek zorunda kalınacağı anlamına gelir. İstenmeyen bir olay yada durum karşısında sessiz kalınamayacak ve  bu sorunla yüzleşmek zorunda kalınacaktır.

Bazı yorumlara göre rüyada bağırmak, yardım istemek kişinin sıkıntılı bir dönemde olduğu, maddi manevi desteğe ihtiyacı olduğu demektir. rüya sahibi bazı olaylardan dolayı içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan başkalarından yardım alarak ancak kurtulabilecek, tek başına bunu başaramayacaktır.

Rüya sahibinin rüyasında bağırması, haykırması bazen de kötü haberlerle karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Genel olarak rüya sahibi manevi anlamda da yalnızlık çeken bir kimseye işaret eder. Çevresindeki insanlar tarafından kendisinin tutum ve davranışlarından dolayı kalınacak bir yalnızlık yaşanması söz konusudur. Uzun zaman bu durumdan çıkamayacağı şeklinde yorumlanır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.