Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bebek Beşiği Karyolası Yatağı Görmek
rüyada bebek yatağı görmek
bebek karyolası görmek

Rüyada Bebek Beşiği Karyolası Yatağı Görmek

Rüyada Bebek Karyolası Görmek:

Rüyada kişinin bebek karyolası görmesi, yakın zamanda çok sevineceği bir haber almasının habercisidir. Aynı zamanda kişinin mutlu bir hayat süreceğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi bekar ise, yakın zamanda hayırlı, kısmetli bir nasibi olacağına, evli kimse görmüşse eğer hayırlı bir evladı olacağın yorulur. Kişinin yaşadığı bazı sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağı anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Bebek Yatağı Görmek:

Rahata ermek, beklentilerin gerçekleşmesi şeklinde yorumlanır. Bebeksiz bir karyola görüldüyse eğer, kişinin hayata dair bir çok planı olduğu ve bunları çaba göstererek gerçekleştireceği, bebekli bir yatak gördüyse eğer, rüya sahibinin her konuda şanslı olacağı, zenginlik içinde yaşayacağı anlamını taşır. Bazen farklı anlamlarda taşıyabilir bu rüya. Örneğin, kişinin yolunda gitmeyen özel hayatının düzene gireceği, belki farklı bir kimse ile daha mutlu olacağı bir evlilik yaşayacağı,

bazende işiyle alakalı memnuniyetsizlikleri olan kişilerin daha rahat ve daha konforlu bir iş değişikliğine başvurup memnun olacağı anlamlarını da taşımaktadır.

Rüyada Bebek Beşiği Görmek:

Rüyada bebek beşiği görmek çok anlamlıdır. Huzur, rahatlık, bolluk, bereket, uğur getirir insana. Rüyada görülen beşik eğer ahşapsa kişinin bir kızı, demirse oğlu olacak demektir.

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.