Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Koşmak Rüyada Koştuğunu Görmek
Rüyada Koşmak Rüyada Koştuğunu Görmek
Rüyada Koşmak Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada Koşmak Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada koşmak, koştuğunu görmek, ulaşmak istenilen bir mevki olduğu ve buna yakın zamanda ulaşılacağı anlamına gelir. Rüyada Koşmak, bazen de sıkıntılardan uzaklaşmaya, rahat ömür geçirmeye, geçim sıkıntısı çekmemeye yorulur.

Doğada Koşmak;

Rüyada açık havada, ormanlık, piknik alanında doğa da koştuğunu görmek, muradının gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Güzel uzun bir ömür olarak da yorumlanmaktadır. Rüya sahibi aile hayatında çok sevilen vesaygı duyulan bir kişi olacaktır.

Rüyada Yağmurda Koşmak;

Rüyada yağmur yağarken koştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin bereketli, kısmetli bir kimse olmasının habercisidir. Yaptığı her işin rast gideceği ve bereket dolu olacağının işaretidir. Koştuğunu gördüğü yol eğer uzun uçsuz bucaksız bir yolsa, sonsuz mutluluğa sahip olacaktır. Koşulan yol engebeli, taşlı, çakırlı, çukurlu ise, istenilen hedeflere ulaşmanın zor olacağı, bazı sıkıntılarla karşılaşılacağı şeklinde yorumlanır.

Kar üzerinde koştuğunu görmek;

Rüyada bembeyaz karlar üzerinde düşmeden koştuğunu görmek, aklında tasarladığı, gerçekleşmesi muhtemel olmayan emelinin gerçekleşmesi için önünde hiç bir engel olmayacağı, bu işi gerçekleştirmesi için sırtını döndüğü dostlarından , iş arkadaşlarından da destek alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada suda denizin üstünde koştuğunu görmek;

Rüyayı gören kişinin dini vecibelerini yerine getiren Allah yolunda olan doğru dürüst bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi çalıştığı sektörde çeşitli başarılara imza atacaktır.

Rüyada toprakta çamurda koşmak;

Rüyada çamurlu kirli bir yolda koştuğunu görmek, yanlış yollara sapılacağı anlamında yorumlanır. Eğer koşan kişinin ayakları çamura bulanırsa, yapacağı bir işten sonra zarar görecektir. eğer ayaklar kirlenmemiş ise, yapılması istenen şey zorda olsa gerçekleşecektir. Hiç bir leke almadan o çamurlu yolu koşmak kişinin zafere ulaşmak için elde edeceği saygınlık ve kazanç için gereken çabayı gösterip başarılı olacağı anlamına gelir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.