Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek
Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek
Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek

Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek

Rüyada şarkı söylediğini görmek, bir yerlerden beklenen haberin geleceğinin habercisidir. Genel de bir ses, bir haber duyulması demektir. Bazen güzel bir haber, bazen can sıkıcı bir haber olabilmektedir.

Rüyada güzel bir yerde güzel bir sesle kulağa hoş gelen bir sesle şarkı söylendiğini görmek hayra hoş şeylere yorulur. Aynı zamanda kişinin iyi gelir sağlayacağı bir işe girişeceği şeklinde de yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, maddi anlamda da sıkıntı çekmeyecek, bereket dolu kazançlar elde edecek demektir.

Rüyayı gören kişi toplum içinde şarkı söylediğini gördüyse, utanacağı ve sonradan canını sıkacağı bir olayla karşı karşıya kalacak demektir.

Rüyada mikrofonla şarkı söylediğini gören kişi, çevresindeki bir çok kişiyi etkileyecek örnek alacak kadar güzel başarılar elde edecek anlamına gelir.

Rüyada bir sahnede, barda, düğünde şarkı söylediğini görmek, insanlar tarafından saygı duyulan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada sevgiliye şarkıyla ilanı aşk ettiğini görmek, yakın zamanda güzel şeyler yaşanacağı fakat ardından çok kısa sürede derde düşecek şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.