Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kaplumbağa Görmek
Rüyada Kaplumbağa Görmek
Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek çok hayırlıdır. Güzel haberlerin müjdecisi iyi şeylerin başlangıcı olarak sayılır. Bekar bir kimse için evlilik ve güzel mutlu huzurlu bir yuvayı temsil ederken, evli kimseler için büyük bir mal yada mülk almayı simgeler. Çeşitli rivayetlere göre rüyasında kaplumbağa gören kişi yakın zaman da eline bol miktarda para alır ve bir ev sahibi olur.Aynı zaman da kaplumbağa sırtındaki dış kabuğunu ev olarak kullandığı için de bu şekilde yorumlanmaktadır. Yani birbirini takip eden olumlama gibi düşünün.

Kişi rüyasında kaplumbağa görmüşse eğer,  sahip olmak istediği, elde etmek istediği bir şeye sahip olacaktır. Evlenmek isteyip evlenemediği kişi ile yuva kurmasına, almak isteyip alamadığı bir mülke kavuşmasına, yada işle alakalı atıldığı bir yolda kazanarak ilerlemesine işaret etmektedir. Kaplumbağa görmek hayırsız bir işaret değildir. Kendine bakan, alımlı bakımlı güzel kadın olarak da yorumlanır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.