Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Banyo Yaptığını Görmek Ne Demektir?
rüyada banyo yaptığını görmek
rüyada banyo yaptığını görmek

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek Ne Demektir?

Bazı sıkıntıların varlığına işaret etmektedir. Rüyanı gören kişi he maddi hem de manevi olarak sıkıntı içine girecek ve bu durum uzun sürecektir. Kişiyi zor günlerin beklediğinin işaretidir. Bazı yorumlara göre kişinin mevcut durumuna göre de şekil almaktadır bu rüyanın yorumu. Örneğin bekar bir kimse rüyasında banyo yaptığını gördüyse uzun zamandır uzaktan sevdiği, güzel duygular beslediği bir kimse varsa onunla bir araya gelecektir. Rüyayı gören kişi evli ise ve hamile ise, bebeğini düşürme tehlikesi geçireceğinin habercisidir.

Yıkanmak, arınmaktır. Her türlü dertten, tasadan, sıkıntıdan, kötülükten, günahtan tamamen ruhen temizlenmektir. Bu rüya Allah Teala tarafından kişinin geçmişte işlediği tüm günahlardan arınacağını simgeler. Yaşadığı bütün sıkıntılardan, kendisini üzen her şeyden yakın zamanda hiç farkında olmadan kurtulmak anlamına gelmektedir.

Kişi geçmişte bilerek yada bilmeyerek yaptığı hatalardan, günahlardan arınacaktır. Tüm işlediği günahlar affedilecektir. Kişi artık daha güzel bir hayat sürecek sıkıntıları arkasında kalacaktır. Eğer rüya sahibi bir hastalığa yakalandıysa tez zamanda sıkıntısız şifasını da bulacaktır. Kalıcı bir hastalığa yakalanmayacaktır.

Banyoda Yıkandığını Görmek

Banyoda banyo yaptığını görmekte aynı şekilde huzur bulmaya dertlerden, sıkıntılardan kurtulmaya, şifa bulmaya bir haberci sayılmaktadır. Günahlardan da arınıldığına işaret etmektedir.

Rüyada Sabunla Yıkanmak

Sabunla yıkanmak pek hayırlı yorumlanmaz. Dedikodunun olduğunu, kötülük yapmak isteyen hoş konuşmayan kişi veya kişilerin varlığına yorulur. Can sıkıcı bazı olaylarla karşı karşıya kalınacağının habercisidir. Kavga ortamları kolaylıkla oluşabilir ve bu ortamda kişinin keyfi kaçabilir. Arkasından üzüntü duyacağı günlere maruz kalacağının işaretidir. Rüyada banyoda kendisini köpüklenirken görmek, kişinin çok sıkıntıda olduğunun darlandığının işaretidir. Eğer su dökündüğü halde vücudundan köpükler akıp gitmiyorsa uzun süre içinde bulunduğu darlıktan çıkamayacaktır. Eğer su döktüğünde akıp giderse biraz zaman alsa da sıkıntılarından zamanla kurtulacağının işaretidir. Rüya sahibi geçirdiği sıkıntılı günlerden kurtulmak için biraz yalnız kalmaya kafasını toparlamaya ihtiyaç duyuyordur.

Rüyada Hamamda Yıkandığını Görmek

Banyoda yıkanmakla aynı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer kaynar suyla yıkandığınızı görürseniz çok hayırlı sayılmaz. Sıkıntılardan kaçamayacağınıza, içinde bulunduğunuz bunalımlı halinize bir son vermek için çaba harcamanız gerektiğinin işareti sayılmaktadır.

Rüyada Başını Eğip Yıkamak

Tüm beden değilde sadece başınızı eğip saçınızı yıkadığınızı gördüyseniz, içinizde sizi yeyip bitiren can sıkıcı durumlardan tam anlamıyla kurtulamayacağınıza yorumlanır. Tamamen kurtulmak için biraz zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu zaman geldiğinde içiniz ferahlayacaktır.

Rüyada Banyoda Abdest Aldığını Görmek

Manevi anlamda kişi ihtiyaç duyduğu huzura kavuşacaktır. Rüya sahibi maddi anlamda geçirdiği sıkıntılarından kurtulacak feraha erecektir. Aynı zamanda rüyasında banyo yapan kişinin bir rahatsızlığı var ise, yakın zamanda şifa bulacağı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi hem maddi, hem manevi anlamda yakın zaman da huzur bulacaktır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.