Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Pamuk Görmenin Anlamı
rüyada pamuk görmek
rüyada pamuk görmek

Rüyada Pamuk Görmenin Anlamı

Rüyayı gören kişinin kişiliğiyle ilgili bir işarettir. Rüyada görülen pamuk, rüya sahibinin, ahlaklı, güzel, güzel huylu, dinine düşkün, yardım sever, utanmasını bilen düzgün bir kimsedir. Allah yolundan ayrılmayan, etrafındaki insanların hep iyiliğini düşünen temiz yürekli kişidir. İşleri hep rast giden, her zaman başarılara imza atmış kimsedir. Kişi hayalini kurduğu ne varsa hepsini yaşayacak. Hayata geçirecek tüm isteklerini. Aynı zaman da sevilen ve özlenen insana işaret etmektedir. Başkasının yardımına ihtiyaç duymadan kendi çabasıyla kazancının artacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bahçede Pamuk Görmek

Güzel bir bahçede tertemiz pamuk görmek, rüya sahibinin güzel bir geleceği olacağının habercisidir. Görülen pamuk iyi bir işe, başarıya da işaret etmektedir. Rüya sahibi elini attığı her işte başarılı olacak, kimsenin yüzünü yere eğmeyecektir. Allah yolundan ayrılmayan düzgün karakterli kimse demektir.

Rüyada Pamuk Tarlasından Pamuk Topladığını Görmek

Kazancın artacağı, gelirinin yükseleceği, daha iyi şartlarda yaşam sürüleceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi harama el uzatmayan, helal para kazanan doğru dürüst bir kimsedir. Kendi emekleriyle dişiyle tırnağıyla geldiği yolda ayağına taş değmeyecek istediği bütün hedeflerine çalışarak ulaşacaktır. Emekleri boşa çıkmayacaktır. Yaptığı bütün iyiliklerin karşılığını yaradan kendisine sunacaktır. Doğru yoldan ayrılmayan, hak yolunda ilerleyen kimseler bu rüyayı görürler.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.