Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Şeftali Görmek Rüyada Şeftali Yediğini Görmek
Rüyada Şeftali Görmek Rüyada Şeftali Yediğini Görmek
Rüyada Şeftali Görmek Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada Şeftali Görmek Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada şeftali görmek, her yönden hayırlı sayılabilecek bir durumdur. Görülen şeftali ham ise yani yeşilse, rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği hayallerinin hayata geçmesi için biraz daha beklemesi gerektiğinin habercisidir. Görülen şeftali sulu ve olmuş ise rüyayı gören kişinin istek ve arzularının gerçekleşmeye başladığının işaretidir.

Rüyasında şeftali yediğini görmek, kısmet olarak nitelendirilmektedir. Yaradanın verdiği tüm güzel nimetlerden faydalanmaya, işlerinin rast gitmesine, gelirinin artmasına, borcu varsa bunları ödeyecek kadar gelir elde edeceğine ve sıkıntılarının uçup gideceğine dalalet eder.

Rüyasında sulu ve tatlı şeftali yediğini görmek aynı zamanda aile hayatında kişinin el üstünde tutulduğuna ve onu destekleyen ona arka çıkan insanların var olduğuna işarettir.

Bekar kişinin rüyasında şeftali görmesi, güzel bir aile kuracağına ve evleneceği kişinin varlıklı biri olacağına, evli kişinin şeftali görmesi mutluluğunun huzurunun daim olacağına geçim derdinin olmayacağına bir işarettir.

Ağaçtan şeftali topladığını görmek rüya sahibinin güçlü kudretli birisinden maddi anlamda yardım alacağını simgeler.

Rüyada görülen şeftalinin rengi kötü ve çürükse, hastalık habercisi sayılır.

Genel anlamda şeftali görmek, varlık, bolluk, bereket, güzel hayatlar olarak da değerlendirilir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.