Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kedi Görmek
rüyada kedi görmek
rüyada kedi görmek

Rüyada Kedi Görmek

Kediler nankördür derler fakat rüyada görülen kediler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Nankörlük göstergesi değildir kedi görmek. Rüyada görülen kedi genel anlamda güzeldir. Kedi görmek bekar bir kadının evlilik yapacağına evli bir kadının ise sağlıklı bir evlat sahibi olmasına işaret eder. Aynı zaman da bir kadının rüyasında kedi görmesi, eşinden dolayı bir takım sıkıntılarının olduğu ve can sıkıcı günler geçirdiği anlamına gelmektedir. Bu rüya bir başka yorumcuya göre rüya sahibinin etrafında sahtekar düzenbaz insanların varlığının olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Dişi hoş olmayan davranış, yalan dolana baş vuran kişi olarak yorumlanır. Can sıkıcı bir haber alınacağının da işaretidir.

Rüyada Erkek Kedi Görmek

Rüyada görülen erkek kedi yakın zaman da güzel olaylar yaşanılacağının habercisidir. Kişi gerek iş hayatında gerek aile hayatında güzel günler geçirecek demektir.

Rüyada Kedinin Tırmaladığını Görmek

Rüya sahibinin etrafında ona zarar veren bir takım insanların varlığının habercisidir. Farkında olmadığınız size iyi görünen fakat arkanızdan kuyu kazan insanların varlığı şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi etrafındaki insanlara dikkat etmeli, her zaman gözünü açık tutmalıdır.

Rüyada Evinde Kedi Olduğunu Görmek

Kişinin kazancında başkasının  gözünün olduğuna ve  evine hırsız girebileceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi evli ise, eşiyle aralarında yakın zaman da bazı problemlerin çıkacağına işaret etmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.