Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ahşap (Odun Tahta) Görmenin Anlamı

Rüyada Ahşap (Odun Tahta) Görmenin Anlamı

Rüyada ahşap (odun,tahta) görmek genelde misafir olarak yorumlanır. Rüyada tahta , odun, ahşap görmek gören kişinin hanesine misafir gelmesi olarak yorumlanmaktadır. Bir başka yoruma göre ahşap, odun görmek misafirliğe gidileceği yolculuğa çıkılacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada ahşaptan tahtadan yapılmış bir ev görmek hayatınızda var olan şeylerin daha güzel yada daha kötüye gideceği anlamına gelmektedir. Rüyada görülen ahşap yada tahtadan yapılmış ev iyi durumdaysa rüyayı gören kişinin hayatında güzellikler olacağına , mevcut bir hastalığı varsa düzeleceğine, eğer görülen ahşap yada tahta ev yıkık dökük yanmış ise rüyayı gören kişinin hayatında olumsuz şeyler olacağına hastalığı varsa daha da kötüye gideceği dalalet eder.

Rüyada görülen ahşap yada tahta gibi nesneler duyulacak bir hastalık habercisi de olmaktadır. Rüyayı gören kişinin ahşap yada odun tarzı nesneleri evinde görmesi, rüyayı gören kişinin hane içinden bir yakınının  bir kazaya maruz kalacağı kaza sonrası tedavi görmesi gerekeceği anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada ağaçtan elde edilerek yapılmış nesneler uzunluklarına göre de ayrıca yorumlanmaktadır. Şayet ağaçtan , ahşaptan, odundan elde edilmiş nesneler uzun ise rüyayı gören kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağı  yada uzun bir yoldan haneye birilerinin geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer kısa boylu ağaç ,odun, tahta görürse kız bir yola gidilecek yada kısa yoldan birileri haneye gelecek demektir. Aynı zaman da uzun ağaç yaşlı ise rüya sahibi yada bir yakını hastalığa yakalanacak ve bu süreç can sıkıcı olacak şeklinde yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.