Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bebek Görmek
rüyada bebek görmek
rüyada bebek görmek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek oldukça hayırlıdır. Rüya sahibinin uzun zamandır ulaşmak istediği heves ettiği bir takım istek ve arzularına yakında ulaşacağının habercisidir bu rüya. Hastalığı olan kişinin iyileşmesi, maddi durumu iyi olmayan kişinin iyi olması anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi bir takım sıkıntılar içindedir bu durumdan yakın zamanda kurtulunacağına işaret etmektedir. Görülen erkek bebek güzel, temiz ve gülüyorsa güzel haberlerin alınacağı şeklinde yorumlanır. Görülen bebek bakımsız, pis ise hoş olmayan bir takım haberlerin alınacağına işaret etmektedir. Bir diğer yoruma göre ağlayan bebek, birileriyle tartışmaya küslüğe işaret etmektedir.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Kız çocuğu için iki şekilde yorum yapılabilmektedir. Büyüklerimiz rüyamızda kız çocuğu gördüğümüzü söylediğimizde kız çocuğu kızgın haberdir derdi. Kişiye göre yaşantıya göre değişiklik gösterdiğinden rüyalar farklı değerlendirilebilmektedir. Bir diğer yorum ise, bolluk, bereket, rızk artması şeklindedir. Genel anlamda rüyada kız bebek görmek haneye girecek bolluk, bereket demektir. Çekilen sıkıntıların son bulmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Bebek Ağlaması Görmek

Kişinin sevineceği müjdeli güzel haberlerin yakın zamanda haneye gireceğine işaret etmektedir. Hane halkının yakın zamanda alacakları bir haberle büyük sevinç yaşayacağının habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.