Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada çiçekler görmek, dut ağacı görmek, erkek bebek görmek

Rüyada çiçekler görmek, dut ağacı görmek, erkek bebek görmek

Sevgili okurumdan gelen;

Merhaba ben ruyamda annemgilin bahcede dut agacının dibinde oturuyorum ve kucagımda erkek bebek var kızken diktigim cileklere bakıyordum cileklerin uzetinde cicekleri var ordan kalkıyorum bahcenin digertarafında asma agacının altındaki cilrklerede bakıyorum onların uzerindede cicekleri vardı bu ruyayı sabah bi ara uyandım geri uyudum oyle gordum yani sabahleyin gordum

Sevgili okurum; gördüğün rüya çok anlamlı.Dut neşe, mutluluk, bolluk, bereket denektir.Aile hayatının güzelliklerle dolu, ferah bir hayatın olduğunu temsil eder. Dut dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacağın alamı taşır. Kucağında erkek bebek görmen çok güzel şeylerin olacağı güzel haberler alacağın anlamına gelir. Çiçek bahçesi görmek, hele de kendi diktiğin çiçekleri görmek, kendi elinle güzel bir hayat süreceğin güzel şeyler yaşayacağın anlamına gelir.Çiçeklerin üzerinde çiçeklerin olması bol rızıklı olduğunuz demektir. Müjdelenecek bir haber olabilir. Beklenen bir bebek haberinin yaklaştığını da müjdeleyebilir.

Allah hayırlara çıkartsın.

Sevgilerimle

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.