Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Dayımı Gördüm Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Dayımı Gördüm Ne Anlama Geliyor?

Rüyada dayı görmek, rüya sahibinin dayısını görmesi anne tarafından olan akrabalarından birini göreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi annesinin tarafından olan yakın akrabaları tarafından çok sevilen el üstünde tutulan bir kişidir. Rüyada dayı görmek aynı zaman da  rüyayı gören kişinin geleceğe kaygılı baktığı, ilerleyen zamanlarda onu nasıl bir gelecek bekliyor olduğu hakkında sürekli olumsuz düşünceler içinde olduğuna işaret eder. Bu düşünce de mutlu bir hayat sürmekte zorlanmasına neden olmaktadır.

Rüyayı gören kişi emin olamadığı bir iş  hakkında  bu bir yeni iş de olabilir, tecrübeli birinden fikir alacaktır. Aynı zaman da rüyada dayı görmek tutumluluk gerektiren bir dönemde olduğunuzu ve kontrollü para harcaması yapacaksınız demektir. Bazı yorumlara göre ise rüyada görülen akraba, eş, dost aynı zamanda rüya sahibinin bu kişiler tarafından dillerinden düşürülmediği özlendiği anlamına da gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.