Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Fındık Görmek Fındık Toplamak

Rüyada Fındık Görmek Fındık Toplamak

Rüyada fındık görmek hayra yorulacak bir rüya değildir ne yazık ki! Bizim en sevdiğimiz çerezlerimiz arasında olsa de rüyada görülen fındık bizim için hayırlı haberlerin işareti değildir. Detaylara girmek gerekirse fındık görülmesi, rüyayı gören kişinin arkasından kuyu kazanların varlığının habercisidir. Bir çok şey yaparak hiç bir şey yapmamış gibi davranan ve yapılan bütün hataların üzerine yıkıldığı bir durumdur açıklaması. Yani birileri rüya sahibinin arkasından hoş olmayan işler çeviriyor ve rüya sahibini zor durumda bırakacak şeylerin yolunu arıyordur. Rüyayı gören kişi etrafındaki kişilere çok dikkat etmeli. Her sırrını herkese anlatmamalıdır.

Rüyada fındık görmek çevrenizdeki bazı kişilerin dedikodu yaptığının habercisidir. Fındık kötü laf, dedikodu, küfür demektir. Kısa zaman da eskiden yaşanılan tatsız bir olayın gün yüzüne çıkacağına ve rüyayı gören kişinin bu olay karşısında zor durumda kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağaçtan Fındık Topladığını Görmek

Kişinin kendi çevresinde ona zarar veren ve dedikodu yapan kişilerin varlığına işaret etmektedir. Toplanan fındık eğer yaş ise can sıkıcı haberlerin kişiye zarar vermeden aklanılacağının habercisidir. Başkaları tarafından hiç olmayan şeyleri varmış gibi gösterilmesi ve kişiyi üzmesi söz konusudur.

Rüyada Pişmiş Fındık Yemek

Uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir zarara uğrayacağına işaret etmektedir. Geçmişte yaşanan üstü kapanmış ne varsa gün yüzüne çıkacak ve rüya sahibinin canını oldukça acıtacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.