Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek sıkıntı keder anlamına gelmektedir. Gördüğünüz böcek hamam böceği, kara böcek vb. türdeyse iş yada aşk hayatınızda ufak tefen pürüzle yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Böcek özellikle pislik böceği sıkıntı verici bir olay karşısında zor durumda kalacağınız ruhsal anlamda biraz zarar göreceğinize işaret etmektedir.

Rüyada böcek öldürdüğünü yada ezdiğini görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılardan uzaklaşacağı ve huzurlu bir yaşam süreceği anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada, tahtakurusu, bit, pire, uğur böceği ve bal arısı görmek hayırla güzellikle yorumlanır. Bunların dışında görülen  böcekler rüyayı gören kişiye sıkıntı verici şeyler yaşayacağını haberdar eder

Rüyada elinde veya vücudunda herhangi bir böcek dolaştığını görmek, rüya sahibinin yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağı, bir böcek tarafından ısırıldığını görmek, rüya sahibinin  hastalık geçireceği , böceği öldürdüğünü görmek, islerinin başkaları tarafından elinden alınacağına işaret etmektedir .

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.