Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tabak Görmek Ne Anlama Gelir?
rüyada tabak görmek
rüyada tabak görmek

Rüyada Tabak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tabak görmek, kişinin eli bol misafir perver kimse olduğunun göstergesidir. Aynı zaman da rüyada görülen tabak boş ise, kişinin maddi anlamda bazı sıkıntılar içinde olduğunun habercisidir. Görülen tabak eğer dolu ise, kişinin şanslı, bereketli ve maddi anlamda da tatmin olacağı kadar gelire sahip olduğunun habercisidir. Rüyada görülen tabak cam ise, kişinin aile hayatında mutlu ve huzurlu olduğu fakat kendisinin bunu bir şekilde görmezden geldiğinin habercisidir. Görülen tabak. metal ise, rüya sahibinin işlerinde de aile hayatında da bir çok kararı kendisinin verdiği ve huzurlu bir yuva için elinden geleni yaptığının habercisidir. Plastik tabak görmek ise, rüya sahibinin çevresinde iki yüzlü riyakar insanların olduğu ve kişiyi zor durumlara sokmak için kuyu kazdığının habercisidir.

Rüyada Tabak Kırıldığını Görmek Tabak Kırmak

Rüya sahibi yaşantısından son derece sıkılmış ama bu durumun kısa süre sonra güzel bir döneme gireceğinin habercisidir. Kişi sanki bir dönüm noktasında gibidir. İyi ile kötü arasında gidip geliyordur. Kuruntularından yakın zamanda kurtulunacağının habercisidir bu rüya.

rüyada tabak kırmak
rüyada kırık tabak görmek

Rüyasında tabağı kendisinin kırdığını görmek, kişinin dilinden çıkacak kelimelerle sevdiklerinin canını sıkacağı onları kıracağının habercisidir. Gün boyu daha dikkatli davranıp dilinden çıkacak kelimeleri özenle seçmelidir. Aksi takdir de etrafındaki bir çok kişiyi üzecek kıracaktır.

Rüyada Yemek Dolu Tabak Görmek

Rüyada içi dolu tabak görmek, kişinin ne kadar kısmetli olduğunun habercisidir. Bereketli bir kimse olduğunun habercisidir. Evine gelecek konukların olacağı şeklinde de yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.