Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek Ne Demektir?

Öncelikle rüyada görülen yılan iş yada aile hayatında problemli günler geçirdiğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada yılan görmek iki şekilde yorumlanır. Kimine göre görülen yılan devlet işine girileceği yada mevcut işinde başarıya ulaşılacağı şeklinde yorumlanır. Bir diğer yoruma göre rüyada görülen yılan düşmana yorulur. Geniş şekilde yorumlamak gerekirse rüyada yılan görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı sorunlarla başa çıkacağı, takdir edilen kişi olacağının habercisidir. Aynı zaman da düşmanlık besleyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada görülen yılan eğer evinizde ise, sizi kıskanan size gizliden gizliden düşmanlık besleyen kişi veya kişiler hayatınızın içinde olan ailenizin içinde olan birisidir. Sizi ait iyi veya kötü olan hiçbir meselenizi yakınlarınıza anlatmamanız gerekir. Kimden zarar göreceğinizi ayırt edemeyeceğinizden temkinli davranmanızda yarar var. Ailenizi mutluluğunuzu kıskanan insanların varlığına işaret etmektedir. Kendi evinizde yılan görmeniz evinize gelecek bir kimsenin sizin canınızı sıkacak hoş olmayan sözler kullanacağı eşinizle yada ailenizle aranızı açmaya çalışacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Yılan Öldürmenin Anlamı

Çok sevdiğiniz bir insan tarafından bir ihanete uğrayabileceğiniz ve bu durumdan kendinizi kurtaracağınız şeklinde yorumlanır. Evli kişinin rüyada yılan öldürmesi, eşi yada çok sevdiği bir yakınının onu üzecek bir davranışta bulunup sizi üzeceği fakat bu üzüntüden kendinizi maneviyata yönelerek kurtaracağınızı haber verir. Aynı zamanda bekar bir kimsenin rüyasında yılan öldürdüğünü görmesi, ailesinden yada yakın arkadaşından bir ihanete maruz kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yılanın Başını Ezmek Kopartmak Neye Yorulur?

Kişinin eğitim öğretim veya iş hayatında bir çok başarılara imza atacağının habercisidir. Kuvvet kudret demektir yılanın başını ezmek. Rüyayı gören kişinin başarılarını kıskanan ve çekemeyen insanların varlığına işaret eder. Fakat hiç bir zarar veremeyecekler demektir.

Rüyada Yılan Yemek Ne Demek?

Rüyayı gören kişinin temizliğine bakımına özen gösteren biri olduğuna işaret etmektedir. Kişi hoş kokulu ve güzel birisidir. Etrafındaki insanlar da bu durumundan çok haz etmekte ve kendisine özenmektedir.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyayı gören kişinin dost görünüp arkasından kuyusunu kazan birilerinin varlığı şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.