Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Civciv Görmek
rüyada civciv görmek
rüyada civciv görmek

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek, rüya sahibinin bolluk bereket içinde yaşayacağının habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibi çalışarak elde ettiği gelirini çok yorulmadan elde edecektir. Kendisinin kademesi yükselerek emir alan değil emir vererek, kendi kademesinin altındaki işçilere emir vererek gelir elde edecektir. Kişinin aynı zamanda sağlık sorunları yaşamayacağının da habercisidir.

Rüyada Eline Civciv Alıp Sevdiğini Görmek

Hayatı boyunca elde edeceği gelirinin bereketli olacağı maddi sıkıntılarından tez vakitte kurtulacağının habercisidir. Aynı zamanda güzel haberler alarak çok sevindirici günler geçirileceğinin de habercisidir. Yıllardır özlemle beklenen arzuya kavuşulacağının da habercisidir. Yakın çevresindeki çocuklu bir ailenin çocuğuyla eğlenerek vakit geçirmek, hamile olan kadınlar için de nur topu gibi bir evlat sahibi olunacağının habercisidir.

Rüyada Civciv Öldürdüğünü Görmek

Kendi eliyle kazancının önünü kapatmaya, çeşitli sağlık sorunlarının yaşanacağına, maddi anlamda yokluğa düşeceğine ve aile hayatının çalkantılı günlerle yüzleşmek zorunda kalınacağına işaret etmektedir. Pek hayırlı sayılmamaktadır.

Rüyada Civciv Yemlemek

Kişi, kendi kazancını kendisi emekleriyle elde ediyordur. Hayatında elde ettiği her şeyi kendi çabasıyla yapabilen ve bunun için çevresi tarafından da takdir edilen kimseye yorulur.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıktığını Görmek

Bu rüya oldukça güzeldir. Hayata dair bir çok şeyin yenilenmesi güzelleşmesi anlamına gelir. Aynı zaman da dünyaya gözlerini açacak bir bebek habercisidir.

Rüyada Civciv Yediğini Görmek

Rüyada civciv yemek pek hayırlara yorulmaz. Kişi bazen bilinçli bazen bilinçsizce hareketlerde bulunabilir. Bunun sonucunda da kendisini sıkıntıya sokar. Kendisinden çok başkalarına da zarar verileceğinin de habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.