Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Börek Görmek Börek Yediğini Görmek
Rüyada Börek Görmek Börek Yediğini Görmek
Rüyada Börek Görmek Börek Yediğini Görmek

Rüyada Börek Görmek Börek Yediğini Görmek

Rüyada börek görmek, börek yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çok kısmetli bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Börek nimettir, gören kişi etrafındaki bütün nimetlerden kolaylıkla faydalanabilen kısmetli bir kişidir. Gerek aile hayatında, gerek iş hayatında oldukça güzel bir geleceği olacağı varlığının yerinde olacağına işarettir. Rüya sahibinin geçim derdinin olmayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada börek yemek, yeni bir projenin içine gireceği bu projeden kolaylıkla başarı ve gelir sağlayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada kendi elleriyle börek yaptığını görmek, kişinin kendi çabasıyla kendi emeğiyle bir yerlere geleceği ve başarılı olacağının habercisidir.

Rüyasında kıymalı börek yediğini görmek, sıkıntıya, peynirli börek yemek iyi imanlı olunmasına, ıspanaklı yemek dünya nimetlerinden yararlanan kişiye, patatesli börek yediğini görmek var olan sıkıntılarının son bulacağı bolluk bereket içinde yaşanacağı şeklinde  yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.