Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kendini Şişman Görmek
Rüyada Kendini Şişman Görmek
Rüyada Kendini Şişman Görmek

Rüyada Kendini Şişman Görmek

Rüyada kendini şişmanlamış görmek, kişinin kaygı dolu, sıkıntılı günler içinde olduğunun işaretidir. Kimseye söyleyemediği kendi içinde sırlaşan bir takım sorunların olduğunu ve tekrar bu sorunun gündeme geleceği şeklide yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi kimseye belli etmemeye çalıştığı sorunlarla boğuşuyor ve bu sıkıntıları anlatmamak için çaba sarf ediyor ve bu durum başlı başına kişiyi buhrana sokuyor. Bulunduğu içinden çıkılmaz durumdan kendisini nasıl çıkaracağını da bilmemektedir. Normal de zayıf olup kendisini şişman görmüşse kişi, etrafındakilerin arkasından iş çevirip rüya sahibinin canını sıkacak onu üzecek olaylara neden olacağının işaretidir. Rüyayı gören kişi zaten şişmansa ve olduğu şekilde gördüyse görüntüsünü, var olan görüntü güzel ise güzel şeylerin yaşanacağı, çirkin kötü bir görüntüyse, can sıkıcı olayları başının üstünde kara bulut gibi gezeceğinin habercisidir.

Bazı yorumculara göre rüyada kendisini şişmanlamış olarak görmek, rüyayı gören kişinin varlığının artacağı maddi anlamda gelirinin artacağı anlamına da gelmektedir. Giriştiği bütün işlerden yüksek gelir elde edip en iyi mevkilere geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Bir şeyler yiyerek kilo aldığını görmek, kendi davranışlarından dolayı kendisini sıkıntıya sokacağının habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.