Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çay Görmenin Anlamı
rüyada çay görmek
rüyada çay görmek

Rüyada Çay Görmenin Anlamı

Rüyada çay görmek hayırla yorumlanır. Yeşil haliyle çay görmek bolluğa, berekete, güzel hayırlı haberlere yorulur. Bardakta çay içtiğini görmek, misafire yada misafirliğe yorulur. Genel anlamda çay, bereket, bolluk, refah hayat, iyi bir iş ve mevki sahibi olmaya işaret eder. Kişinin çevresinin geniş olduğu, sevilen kişi olduğuna da delalet eder. Etrafında çok sayıda seveni dostu olduğununda temsilidir. Bu rüyayı gören kişi, aşk evlilik hayatında çok mutlu olacaktır. İş hayatında da istenilen bazı değişikliklerin zamanla olacağının habercisidir.

Rüyada Yeşil Çay İçmek

Kişi istediği bir takım değişiklikleri hayata geçirecek ve hedeflerine ulaşacaktır. Genel anlamda muradının gerçekleşeceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Beyaz Çay İçmek

Atılan her adımdan alnının akıyla çıkacağı, hayatında herşeyin güzellikle gerçekleşeceğinin habercisidir. Güzel ve temiz bir hayat rüya sahibini bekliyor olacaktır.

Rüyada Çay İçmek, Rüyada Siyah Çay İçmek

Renginden dolayı çok hayırlı sayılmaz. Siyah matem rengi olduğundan, kişiyi sıkıntılı günlerin beklediği düşünülmektedir. İçinden çıkılması zor durumlara da düşüleceğine işaret eder.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Çay bardağı görmek, rüya sahibinin hayatıyla alakalı alacağı sonu güzel kararların habercisidir. Kendisi için en iyi olan bazı şeylerin kararlarının alınması, mutlu bir evlilik ve iyi bir iş habercisidir.

Şekersiz Çay İçmek

Ağzınızın tadının kaçacağı haber ve olaylara maruz kalınacağının habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.