Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kaçırıldığını Görmek
rüyada kaçırıldığını görmek
rüyada kaçırıldığını görmek

Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırıldığını gören kişi hayatını kendi istediği gibi değil de başkalarının istediği gibi onların mutlu olduğu şekilde yaşayan kişiye işaret eder. Kişi kendi için değilde başkaları için yaşıyormuş gibi, başkalarının hayatının içinde savrulup giden bir kişidir. Bu rüyayı gören kişiler genelde özgürlüğü kısıtlanan kendi hayatını yaşayamayan kişilerdir. Kimsenin gönlü kırılmasın, olsun öyle de olur deyip her şeye evet diyen ve bundan da yakınmayıp kabullenen kişilerdir. Yaşayışı itibariyle belki de kendi istekleri çerçevesinde yaşasa kendi istekleri de dikkate alınsa daha mutlu olacaktır. Aynı zamanda iş hayatıyla ilgili olumlu gelişmelerin olacağının da habercisidir.

Rüyada Kaçırılıp Kurtulmak

Rüyada kaçırılıp, kaçıran kişi yada kişilerin elinden kurtulduğunu görmek, kendisini kapattığı kabuktan sıyrılacak ve kendi isteklerini de dile getirerek hayata geçirilecek projelere fikrini dile getirip kendisini dinletecektir. Bir nevi kendi içinde bir yeniden doğuş yaşayacaktır. Kendisini iş ile alakalı olan bütün projelerinde göstererek başarılara imza atacak ve kazancında da gözle görülür bir artış yaşayacaktır.

Rüyada Kaçırılıp Kurtulamadığını Görmek

Başkalarının hayatını yaşamaya devam edileceği, bundan yine de şikayet edilmeyeceği kendi içinde de iç savaş yaşamadan var olan düzenle mutlu olmaya devam edecek demektir. İş yaşantısında da kendisinin projelerinin dikkate alınmayacağı ve ne denirse onu yaparak olduğu mevki de yerinde sayacağı, gelirinde de büyük artışlar olmayacağının habercisidir.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.