Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada makarna yemek,, birine tokat atıldığını görmek

Rüyada makarna yemek,, birine tokat atıldığını görmek

Sevgili okurumdan gelen rüyası;

Merhaba ben ruyamda kendi koyumde evimizin karşısında dagda eşim ve abisi koyun otlatıyor kucuk erkek kardeşide inekleri otlatıyor ve babam onlara sesleniyor inekleri bahceye yanaştırmayın diye sinirli bir şekilde bagrıyor ve bir anda kendimi ankarada kendi evimde buluyorum evde iki ablam babam ve eltimin oglu var makarna yemegi yiyoruz camın onune bi adam geliyor babamı dışarı cagrıyor tartışıyorlar ben hemen kalkıp kapıya gidiyorum cocukda peşime aglıyor ablama cocuga dikkat et gelmesin peşime diyorum ve babamgilin yanına gidiyorum o adam babamı tokatlıyordu adamı tutup ittim orda uyandım ne anlama geliyor yorumlarınızı bekliyorum.

Genel anlamda yorumlamak gerekirse;

Babanız biraz sıkıntılı günler geçiriyor yada geçirecek. İçinde bulunduğu bu durumdan çıkmak için yardım isteyeceği kişi yada kişiler var fakat kendisi sanırım bu kişilerle iletişime geçmek pek istemiyor. Babanız bir tartışma yaşayacak. Tartışma sonrası biraz desteğe ihtiyacı olacak. Babanıza tokat attığını gördüğünüz kişi babanıza yardım edecek. Siz bu kişiyi ittiniz bu da o kişiden gelecek desteği sizin istememeniz demektir. Makarna hamur işi olduğundan kısmetli bir işiniz olacak demektir. Bu maddi anlamda bir kısmet olabileceği gibi manevi anlamda da bir kısmet olabilir. Birinden yada birilerinden destek göreceğiniz aşikar. İnek görmek güzeldir. Dünyalıktır. Bu dünya ve ahiret için güzelliklerin olacağının habercidir. Allah hayırlara çıkartsın diyelim.

Sevgilerimle

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.