Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Dilenci Görmek Dilendiğini Görmek

Rüyada Dilenci Görmek Dilendiğini Görmek

Rüyada dilenci görmek, dilenen birini görmek;

Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan bir takım insanların varlığının habercisidir. Size bir işarettir. Bu rüyayı gören kişi zaten yardım sever ve insan canlısıdır. Bu yardıma muhtaç kişilerin yardımına koşup, Allah rızası için bir sevap işleyecek demektir. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin düzgün çalışma ahlakından dolayı en iyi mevkilerden iş teklifleri alıp daha kazançlı işlere atılacağının habercisidir. Bazı yorumculara göre rüyasında dilenci görmek ilerde geçim sıkıntısı çekme korkusu içinde olan fakat böyle bir şeyin yaşanmayacağının da göstergesidir. Birinden hayır görmek de demektir.

Rüyasında dilendiğini görmek;

Uzun vade de adım adım kazanılacak kazanca bolluğa berekete işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında başarılı ve dürüst bir insandır. Bu tutum ve davranışlarıyla, dürüstlüğüyle çok iyi yerlere kimseye muhtaç olmadan dişiyle tırnağıyla gelecek. Çevresindeki insanlarda bu duruma sevinecek ve her zaman destek olacaklardır. Düşmanlık beslenmeyen sevilen biri olunduğuna da işaret eder bu rüya. Aynı zaman da bu rüyayı gören kişi dilenci olduğunu gören kişi tahsil hayatında en iyi makamları bitirecek ve bu ömrü boyunca çok çaba sarf ederek en iyi yerlerde olunacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Dilenciyi Terslemek, Kovmak;

Elde edilecek kazancı kendi ellerinizle tepmeniz anlamına gelir. Size şans getirecek bir çok şeye farkında olmadan sırt dönecek ve sonrasın da keşke diyeceksiniz. Önünüze çıkan ve farkında olmadan teptiğiniz bu fırsatlar bir daha ne yazık ki önünüze çıkmayacak demektir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.