Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ayakkabı Görmek Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüyada Ayakkabı Görmek Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüyada ayakkabı görmek;

Kişinin gördüğü ayakkabıya göre hayat çizgisinin ayak izlerinin işaretini ifade eder. Yani bir nevi ayakkabı kişinin gideceği yoldur. Yürüyeceği ve yürüdüğü yoldaki izlere göre arkasında bırakacağı izler. İz, kişinin nasıl bir hayat tercih ettiğinin görülmesi, değerlendirilmesini ifade eder.

Rüyada şık, pahalı ayakkabı giydiğini görmek;

Rüyayı gören kişi rahat şık bir ayakkabı giydiğini gördüyse eğer, huzurlu, bol kazançlı, dertsiz tasasız bir ömür sürecek demektir. Mutlu olacağını simgeler. Rüyada şık pahalı ayakkabı giydiğini görmek ilerde olabilecek zenginlik habercisidir.

Rüyada görülen dar ayakkabı, rahatsız edici ayakkabı, kişinin sıkıntılı, huzursuz günler geçireceğinin habercisidir.

Topuklu ayakkabı giymek;

Zenginliğe, mala, mülke işaret eder. Rüyada topuklu ayakkabı giydiğini gören kişi erkekse yakın zaman yuva kurup güzel bir evlilik yaşayacak demektir.

Rüyada ayakkabı satın aldığını görmek;

Rüyayı gören kişi yeni bir ayakkabı aldığını görürse, kendi yapacağı bir şeyden dolayı kendi kendini sıkıntıya sokacaktır. Bazı yorumlara göre ayakkabı satın almak, yeni bir iş yada yeni bir beraberlik olarak yorumlanır. Rüyada ayakkabı görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamaktadır. Rüyada sadece ayakkabılara bakmak herhangi bir olumsuzluk anlamına gelmez fakat satın almak yakın zamanda kişinin bir dara düşeceği bunalımlı sıkıntılı günler geçireceğinin işaretidir.

Rüyada ayakkabı kaybetmek;

Rüyada ayakkabı kaybetmek, bilinçsizce girilecek sıkıntıdan kurtulmayı birinden yardım görerek problemsiz bir hayat sürmeyi ifade eder. Bazı yorumculara göre, rüyada ayakkabı kaybetmek, yaşanılan iş yada aşk hayatında bir takım kayıplar verilecek şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.