Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada sesli feryad ederek ağlamak nasıl yorumlanır?

Rüyada sesli feryad ederek ağlamak nasıl yorumlanır?

Rüyasında ağladığını görmek sevinçle yorumlanırken, feryad ederek bağıra bağıra ağladığını görmek hiç hayra yorulmaz. Rüyasında sesli bir şekilde kendini hırpalayarak ağladığını gören kişi onu üzecek bir olayla karşı karşıya kalacak ve bu durumun canını çok sıkacağına işaret eder.

Dinimizde de feryad ederek ağlamak günah sayılmaktadır özellikle ölmüş birinin ardından. Belkide ağlayan kişinin kendisini toparlaması için söylenen bir şeydir fakat  olması gerekende insanın acısını içinde yaşamasıdır.

Bu rüyayı gören kişi yaşayacağı yada duyacağı şeyden dolayı canı kısa sürede olsa sıkılacak psikolojisi olumsuz etkilenecek ama  içinde bulunduğu durumdan yine kendi çabasıyla sıyrılarak tepeye çıkaracak kendisini.

Bağıra çağıra ağladığını görmek aynı zaman da rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruhhani durumu da yansıtmaktadır. Kısa süreli içsel buhranda olduğu yalnız kaldığı yada kendisini yalnızlığa hapsetmek istediği anlamına da gelmektedir. Bazen kalabalıklar içinde çığlık atsanızda sesinizi duymaz ya işte tam da bu, içinde bulunulan durumdan tek başına çıkamamanın bir göstergesidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.