Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yazı Görmek Yazı Yazdığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada Yazı Görmek Yazı Yazdığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada yazı görmek;

Rüyada yazı görmek çok anlamlıdır. Rüyada görülen yazı, doğruluk, dürüstlük, gerçeklik demektir. Rüyayı gören kişi biraz çaba gösterirse hayatında gerçekleştirmek istediği ne varsa kendi elleriyle bu hayallerini gerçekleştirecektir. Başarılı işlere imza atacak kişinin de işaretidir. Bu işaret kişinin istediği hayal ettiği, arzuladığı şeye ulaşması için elini taşın altına koyup emek vermesi gerektiğini temsilidir. Rüya sahibi bir yerlere yazı yazdığını gördüyse, büyük atılımlarda bulunarak ciddi işlere imza atacak anlamına da gelmektedir.

Rüyada yazı yazdığını görmek;

Rüya sahibi kendisini yazı yazarken gördüyse, helal yollardan hakkıyla kazanmadığı bir gelir yada başarı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi Allah yolunda olmaktan çıkan doğru olmayan işlere bulaşan kişi olarak da yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyasında yazı yazdığını görmek, sahtekar dolandırıcı, hilekar insanların etrafınızda olduğu ve size zarar vereceğini de işaret eder. Eğer rüyada güzel bir yazı yazdığını gördüyseniz başarılı bir insana işaret eder. Çirkin yazı yazıldığını gördüyseniz düzenbaz, çıkarcı bir insan olarak yorumlanır.

Rüyada Sınıf Tahtası Görmek;

Rüyada sınıf tahtası görmek, uzak bir yoldan çok sevindirici bir haber alınacağının müjdecisidir. Beklenen ve istenen bir şeyin olumlu netice ile sonuçlanması anlamına gelir. Kişinin bu beklediği olay sonrasında beklentileri de gerçekleşecektir.

Rüyada Sınıf Tahtasındaki Yazıları Silmek;

Rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşmeyeceği, hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi eğer bir iş hayatında olan bir kimseyse, yaşayacakları iş hayatında olumsuzluklarla sonuçlanacak. Mesele bir iş ortaklığı söz konusuysa bu iş ortaklığı son bulacak ve fikir ayrılıkları yaşanacaktır.

Rüyada el yazısı ile yazı yazdığını görmek;

Rüyada görülen el yazısı, kişinin topluluk içindeyken biraz usturuplu konuşması gerektiği, bir an da aklından geçenleri pat diye söylememesi gerektiğinin işaretidir. Kişi bu tutumu devam ettirirse zarar görecektir. İnsanlar tarafından dışlanacaktır. Rüyada kendisinin el yazısıyla yazı yazdığını görmesi, kişinin sıkıntıya düşeceği şeklin de de yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.