Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yemek Görmenin Anlamı

Rüyada Yemek Görmenin Anlamı

Rüyada yemek görmek çok hayırlıdır. Rüyada bir masada dolu dolu yemekler görmek rüyayı gören kişinin çok kısmetli, bereketli, eli ekmek tutan bir kişilik olduğuna işaret eder. Yemek mevsimindeki sebzelerle yapılmış taze yemeklerse, rüyayı gören kişi her anlamda mutluluğu yakalayacak, huzurlu, sıkıntıdan uzak güzel bir hayat geçirecek demektir. Bu rüyayı gören kişi çok büyük gelirleri olmayan fakat kimseye de muhtaç olmayan biridir.

Rüyayı gören kişi taze güzel lezzetli yemeklerden yediğini gördüyse eğer yaşamı boyunca sıkıntılardan, üzüntülerden uzak, dolu dolu hayırlı ömür geçirecektir. Eğer rüyada yemeklerin yanında ekmek de göründüyse eğer ve rüyayı gören kişi ekmekten yediyse bol kazançlı bir işe ve mala, mülke sahip olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi sebze yediğini görürse hazmı kolay olduğundan, elde edeceği kazancı doğru yolda kullanacağına yorulur. Bayat kötü kokulu yiyecekler gördüyse eğer sıkıntılı, mutsuz ve kısıtlı kazançla yaşayacağı günlerin onu beklediğinin habercisidir.

Rüyada yemek masasında tek başına yemek yediğini gören kişi, kazancını elde ettiği gelirini kimseyle paylaşmadan kendisi için kullanan bencil birine işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi kalabalıkta yemek yediğini gördüyse eğer, kazancını da mutluluğunu da başkalarıyla paylaşmaktan son derece mutluluk duyan eli açık biri olarak yorumlanır.

Rüyada ekşimiş yemek yediğini görmek mutsuz bir aşk ilişkisi yaşanılacağına bu ilişkinin çok canını yakacağına yorulur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin kazancında gerileme olur, elinde para tutamaz hale gelir. Rüyayı gören kişi farkında olmadan yakınlarından birisi yada beraber çalıştığı kişi, haksız şekilde rüyayı gören kişinin gelirini kullanıp elinden alır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.