Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Karpuz Kavun Görmek

Rüyada Karpuz Kavun Görmek

Rüyada Karpuz  Kavun  Görmek

Rüyada karpuz almak kişinin yeni bir işe atılacağı ve bu iş için maddi yatırım yapacağının habercisidir. Aynı şekilde kavun görmekte karpuz görmekle aynı şekilde yorumlanır. Bazen hayır, bazen şerre işaret eder. Rüyayı her rüyada olduğu gibi tümden yorumlamak en doğru olandır. Mevsiminde görülen karpuz kavuzn hayra, mevsim dışında görülen karpuz kavun şerre yorulur çoğu zaman.

Rüyada Karpuz Kavun Kesmek

Rüya sahibinin işlerinin pek yolunda gitmeyeceği, olumsuz can sıkıcı bazı haberler duyacağına yorulur. Atılmak istediğiniz iş yada aşkla alakalı bir kere daha düşünmeniz iyice ölçüp biçmeniz gerekmektedir. Yanılış kararlar almak

yada sonucu kötü olacak adımlar atmak söz konusu olacaktır. Bu durumda kişi rüyasında kavun karpuz kestiğini görürse, attığı adımlara dikkat etmelidir.

Rüyada Karpuz Kavun Yediğini Görmek

Rüyada yenen karpuz, rüya sahibinin arkasından konuşan kötü niyetli dedikoducu kendisini çekemeyen kişilerin varlığına işaret eder. Kendi çevresinden eş, dost, akraba, arkadaşları tarafından iftiraya uğrayacağı şeklinde de yorumlanır. İster acı ister tatlı olsun karpuz yada kavunun tadı yorumu aynıdır. Pek hayırlı sayılmamaktadır.

Rüyada Karpuz Kavun Aldığını Görmek

Tartışma ortamında kavgaya tutuşulabileceği, kişinin sakin kalması gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Ham Olmamış Karpuz Kavun Görmek  Yemek

Ağzınızın tadının bozulacağı, canınızın sıkılacağı bir takım haberler alıp, bu ortamda hoş olmayan durumlara maruz kalacağınızı haber verir niteliktedir.

Rüyada Karpuz Kavun Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin atılmak istediği sektörde küçük paralar yatırarak büyük gelirler elde edeceğine yorulur. Bereketli bol kazançlar elde edecektir. Rüya sahibi gelirinin artacağından harcamalarında da bonkör davranacaktır. Yine de bu davranışına dikkat ederek ilerisini de düşünmelidir

Rüyada Çatlak Karpuz Kavun Görmek

Güzel gittiğini düşündüğünüz bazı işlerin kısa sürede ilerleme kaydedemeden bozulacağına rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.