Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada Yumurta Görmek

Kimilerine göre hayırla yorumlanır, kimilerine göre ise şerle. Rüyada yumurta görmek bolluk, bereket, evlilik, çocuk bir çok şeye işaret etmektedir. Görülen rüyadaki yumurtanın mevcut durumuna göre rüya yorumu şekil almaktadır.

Zenginlikle, malla, mülkle yorumlanır. Rüyayı gören kişi mutluluğun yolunu bulacaktır. Güzel bir yuva kuracaktır. Eğer evliyse rüyayı gören evlat sahibi olacak ve refah içinde yaşayacaktır.

Rüyada haşlanmış  yumurta görmek;

Özellikle kokuluysa eğer kötü şeylerin habercisidir. Rüyada görülen haşlanmış yumurta hoş olmayan laf, söz duyulacağı ve bu durumdan zararla kişinin zedeleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada tavuğun yumurtladığını görmek;

Tavuğu taze yumurta çıkartırken görmek evli insan için rızkı bol hayırlı evlat demektir.

Rüyada pişmiş, kokmayan yumurta görmek;

Rüyayı gören kişinin kendi şansıyla kolay yollardan gelir elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada yumurta pişirdiğini görmek;

Kendi çabasıyla iş hayatında en güzel yerlere gelineceği, başarılarla dolu bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada tavuk kümesinden yumurta topladığını görmek;

İş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğinize, bir iş verenin yanında çalışıyorsanız, yanında çalıştığınız kişi sayenizde bol kazanç elde edecek işlere imza atacaktır. İş vereniniz de sizin kazancınızı doğru orantılı olarak artıracaktır.

Rüyada yumurta soyduğunu görmek;

Rüyasında kendi elleriyle yumurta soyduğunu ve yediğini gören kişi emeklerinin karşılığını görecektir. İş veya aşk hayatında beklentilerinin bile daha üstünde gelir elde edecektir. Yumurtanın sarısını yemek büyük gelire, mirasa, beyazını yemek küçük gelirlere işaret eder.

Rüyada yumurtanın kırıldığını görmek;

Yumurta kırmak, beklentilerin ne yazık ki gerçekleşmeyeceği, istenmeden yapılan hataların hiç beklenmedik anda ortaya çıkması ve bu durumdan dolayı zor durumda kalınacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.