Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Araba Görmek, Araba kullandığını görmek ne demek?
Young woman driving car made of paper

Rüyada Araba Görmek, Araba kullandığını görmek ne demek?

Rüyada araba görmek güç, kuvvet, zeka anlamına gelmektedir. Rüyasında araba gören kişi, iş hayatında başarılara imza atacaktır. Araba sürdüğünü görmesi günden güne başarılarının artacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen arabanın rengi örneğin kırmızı ise, başarı kısa sürede elde edilecektir. Başarının arkasından mal, mülk, parada hızla gelecek demektir.

Rüyayı gören kişi iş yada okul hayatında çevresi tarafından taktir edilen başarılı bir kimsedir. rüyayı gören kişi bu başarıyı çabalayarak elden edecektir, kolay yoldan kazanılan bir kazanç yoktur. Aynı zaman da güzel makamlarda görev yapacak saygın bir kişilik olacaktır.

Rüyayı gören kişi evli ise evlilik hayatı güzel giden geçimli kişiye işaret eder.

Rüya sahibi eğer arabayı geri geri sürdüğünü gördüyse eğer, manevi olarak boşlukta olduğu ve profesyonel yardım alması gerektiği şeklinde de yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.