Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bulaşık Görmek Bulaşık Yıkadığını Görmek

Rüyada Bulaşık Görmek Bulaşık Yıkadığını Görmek

Rüyada karışık bir mutfak görmek, görülen mutfağın ev sahibini sıkıntılı günlerin beklediğinin habercisidir. Rüyada kirli bulaşık görmek sıkıntılı günler geçirildiğini simgeler. Görülen bulaşıklar yıkanmış temiz ise, var olan sıkıntıların yakın zaman da son bulacağı feraha çıkılacağı anlamına gelmektedir.

Mutfak tezgahında kirli bulaşıklar, kirli bulaşık suları duruyorsa, o evde yada o ortamdaki kişiler zor durumda bir üzüntü yaşayacaktır. Rahatsız edici bir durumla karşı karşıya kalacaklardır.

Mutfak tezgahında birikmiş bulaşık kaplarını dağınık görmek, rüyayı gören kişinin beyninin yorgun olduğu, kafasında bir çok iş olduğu ve içinden çıkmak için çaba harcadığına işaret etmektedir. Rüyada görülen kirli, kurumuş kaplar, zamanında yapılmayan işleri haber verir. Rüyayı gören kişinin yapması gereken işleri zamanında yapması gerektiğinin habercisidir.

Kendinizi bulaşık yıkarken görürseniz; yaşantınız boyunca bir çok günah işlediğiniz ama sonunda günahkar olduğunuz anlamına gelmektedir. Tövbe edip Allah tarafından bunların kabul olunacağı demektir. Allah yolundan giden ve bu yolda gitmeye devam ederek güzel, sıkıntısız bir hayat sürüleceği anlamına da gelmektedir.

Aynı zamanda kendinizi bulaşık yıkarken görmek, bir kısmetinizin belirli bir kısmının ziyan olacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyasında bulaşık yıkadığını gören kişi, bazı sıkıntılarının üstesinden gelip bunlardan kurtulacak ve huzurlu bir hayat sürecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.