Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Şarkıcı Görmek
Rüyada Şarkıcı Görmek
Rüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada şarkıcı görmek, rüya sahibinin eğlenceli bir kişilik olduğunun göstergesidir. Rüyayı gören kişi çevresi tarafından sevilen sayılan ve neşesiyle anılan biridir. Yakın eş, dost, akrabalarının neşe kaynağı renkli kişilikli insan da demektir. Bu kişi bütün sıkıntıları ardında bırakacak ve refah içinde bir hayat sürecek etrafındaki insanlarda bundan nasiplenecektir. Çoğu zaman rüyada şarkıcı görmek bolluk, bereketle de nitelendirilir. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde bir yaşan süreceğinin işareti de sayılmaktadır.

Rüyada Görülen Kadın Şarkıcı  Görmek

Kişiyi biraz sıkıntılı günler bekliyordur. Ama içinden çıkılamayacak kadar değil. Belirli bir süre karamsarlığa bürünülecek fakat zamanla tüm problemler çözülecek şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda uzaklardan alınacak hoşa gitmeyen haberler duymaya da yorulur.

Rüyada Erkek Şarkıcı Görmek

Güzel haberler almaya, sevindirici olaylar yaşamaya, geçim sıkıntısının olmamasına işaret etmektedir.

Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek

Kişinin yakın zaman da birisinden etkileneceği aşık olacağının işaretidir. Aşık olduğu kişiye kendini ifade ederse karşılık bulabilecek.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.