Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyanızda ünlü bir futbolsu gördüyseniz eğer; bu sizin hayatınızda bazı olup bitenleri düzelteceğiniz yada düzeltmek istemeniz anlamına gelir. Genel anlamda görülen bu rüyayı şöyle de yorumlayabiliriz:

Rüyada görülen futbolcu, sizin hayatınızın bundan sonra daha düzgün geçeceği, hayatınıza giren kişi ile mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Bazen hayatta sizin iradeniz dışında gelişen olumlu veya olumsuz bazı durumları kabullenmek durumunda kalıyorsunuz fakat çabalayarak bu durumu düzeltebilirsiniz. Kabullenmek yerine bu durumu imkanınız varken lehinize çevirebilirsiniz.

Rüyayı gören kişi, Allah a inancı tam ve dua dilinden düşmeyen biridir. Belki her zaman her dilenen istenen gerçek olmayabilir ama inancı kaybetmeden devam etmekte yarar vardır.

Toparlamak gerekirse rüyada futbolcu görmek, hayırlıdır. Sabırla hayırlı olan her şeye ulaşılacağının da bir işaretidir.

Bir okurum rüyasında ünlü bir futbolcuyu görmüş ve bu futbolcu yerde duran bir nimeti alıp yemiş tiksinmeden, çok mütevazi ve alçak gönüllü olduğunu görmüş, bu da demek oluyor ki; Rüya sahibi bu hayatta dilediği her şeye sahip olsa da kişiliğinden, tavrından hiçbir farklılık sergilemeden güzel rahat ve huzurlu bir hayat sürecektir.

Rüya sahibinin dilediği bir çok şeyin yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.