Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Turşu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Turşu Görmek Ne Anlama Gelir

Turşu, tadıyla ilişikli olarak yorumlanır. Yani, çokta hoşa giden durumların işareti sayılmaz. Rüya sahibinin, belli belirsiz, kendisinin de çok emin olmadığı, boş işlerin peşinden koştuğunun habercisidir. Bu rüya, kişinin zamanını, çabasını, parasını boşa harcadığına yorulur. Kendisine ne yazık ki hiç getirisi olmayan tam tersi zararı olan işlerin peşine koşup hüsrana uğrayacaktır. Üzüntüler, sıkıntılar içine düşülecektir. Kişi bir süre kendisini toparlamaya çaba harcayacaktır.

Turşu kurduğunu Görmek;

Rüyasında turşu kurduğunu görmesi, mutlu gitmeyecek bir evlilik yapacağına yorulur. Evliliği süresince kendisinden ödün vererek hep alttan alan taraf olarak bir hayli yorulacaktır. Ara ara tümseklere düşüp, yine kendi iradesiyle çabalarıyla kendisini bu durumdan kurtaracaktır. Bu kişinin güçlü bir yapısının da olduğuna yorulur. Bir taraf yıkıcı bir taraf yapıcı aile hayatına sahip olduğunun işaretidir. Böyle evlilikler yıpratıcı olur fakat mutlaka bir taraf yapıcı olduğu için evlilik ilerleyecektir.

Rüyada Turşu Yediğini Görmek;

Rüya sahibinin iş ve aile hayatında bazı hayal kırıklıkları yaşayacağının habercisidir. Ağız tadının bozulmasına yorulur. Maddi manevi hüsrana uğranacaktır. Bilinmesi gerekir ki, her şey zamanla çözülecektir. Çevresindeki insanların yaşadıkları olumsuzlukları, kötü deneyimleri kendisine bir örnek olarak belirlemeli ve aynı hataları kendisinin yapmaması gerektiğinin de bir işareti sayılmaktadır.

Rüyada görülen her tür meyve, sebze turşusu hepsi yukarıdaki anlamları içermektedir. Lahana, biber, salata tüm turşular tatlarının ağız buruşturmasından da anlaşılacağı gibi genel anlamda kişinin yaşayacağı hayal kırıklıkları sonrası sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.